MDA Sigorta

2002 yılında İngilizce İktisat bölümünden mezun olduktan sonra 9 Eylül 2002’de Axa Oyak firmasının 3D Aracılık Hizmetleri Acentesinde sigortacı olarak çalışmaya başladım. Dokuz ay süren çalışmam boyunca hayat sigortası, sağlık sigortası ve elementer branşlarında sigorta poliçelerinin satışlarını gerçekleştirdim.

2003 Mayıs ayında Yapı Kredi Emeklilik’te Bireysel Güvence Danışmanı olarak çalışmaya başladım. 12 Temmuz 2013 tarihinde Allianz bünyesine Yapı Kredi Emeklilik’i kattığında Satış Yönetmeni olarak görevime devam ettim. 12,5 yılı aşkın süre boyunca Danışman, Uzman, Grup Lideri Adaylığı, Birim Yönetmeni ve Ekip Lideri olarak çalıştım. İşe başladığım ilk günden itibaren yaptığım işi sahiplenerek, mesleğim olarak kabul ederek ve en önemlisi çok severek çalıştım. Benim için aslolan satışını gerçekleştirdiğim tüm ürünlerin, sigortalımın önce ihtiyacına yönelik olması, beklentisini karşılaması, doğru riske doğru teminat ve doğru fiyat verebiliyor olmamdır. Bu bakış açımı çalışma hayatım boyunca devam ettirdiğim için, sektöre girdiğimden bu yana çalıştığım kurumlarda ciddi başarılar elde ettim. Aktif sistemde devam eden çok değerli bir portföyüm bulunmaktadır.

Amacım kısa süreli değil uzun süreli birlikte çalışmak olduğundan daha geniş ürün yelpazesiyle yola devam etmek için 19.01.2016 tarihi itibariyle Allianz Yaşam Emeklilik’teki görevimden acente olmak için ayrıldım. 26.04.2016 tarihi itibariyle Anadolu Hayat Emeklilik acenteliğim başlamıştır. 22.06.2016 tarihinde de Ak Sigorta acenteliğim faaliyet göstermeye başlamıştır. Bugünlere gelmemde, bana güvenen, beni tercih ve tavsiye eden siz değerli bireysel ve kurumsal sigortalılarımıza teşekkürlerimi sunar, işlerinizde başarılar dilerim.

Saygılarımla,
Işıl Ateş