Ürün Bilgisi

Hayatınız sizin için olduğu kadar sevdikleriniz için de değerli!

Planlı Gelecek Sigortası ile gelecekte sahip olmak istedikleriniz için şimdiden yatırım yaparken, hayattaki riskler karşısında sevdiklerinizi de koruma altına alırsınız.

Dilerseniz, sigorta sona erdiğinde elde edeceğiniz toplu tutarın ne olması istediğinize karar verin, ödemeniz gereken primi sizin için hesaplayalım. Ya da geleceğiniz için ayırabileceğiniz prim tutarını siz söyleyin, süre sonunda ne kadar toplu tutar elde edebileceğinizi hemen hesaplayalım.

​18 ila 60 yaş arasında ve sağlıklıysanız Planlı Gelecek Sigortası’nın toplu para ve güvence imkânlarından faydalanabilirsiniz.

Sigorta süresi 10 yıldır.

Planlı Gelecek Sigortası yaşam kaybı teminatını içerir.

Süre sonunda almak istediğiniz toplu tutar, aynı zamanda sigorta süresi boyunca yaşam kaybı teminatınızı oluşturur. Teminat tutarını, sigorta başlangıç tarihinde beklenti ve tercihlerinize göre siz belirlersiniz.

Yaşam kaybı halinde, başlangıçta belirlediğiniz teminat tutarı ve sigorta süresi içinde elde ettiğiniz kâr paylarının toplamını sevdiklerinize öderiz.

Süre sonunda kar paylı kapitalinizi toplu olarak alabilirsiniz.

Aylık en az 150 TL / 100 $ / 100 € ya da tek seferde en az 10.000 TL / 6.000 $ / 5.000 € ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Primlerinizi ister tek seferde toplu olarak; isterseniz de yıllık, 6 aylık, 3 aylık veya aylık olarak ödeyebilirsiniz.

Ödeme tutarınızı TL’nin yanı sıra ABD doları veya avroya endeksli olarak belirleyebilirsiniz. ABD doları ve avro ödemeleriniz, ödeme tarihindeki TCMB döviz alış kuru üzerinden TL olarak tahsil edilir.

Sigorta başlangıcında belirlenen para birimi daha sonra değiştirilemez.

Sizi Arayalım